Chrzest Święty - Haft

Firma Haftnet specjalizuje się w wykonywaniu haftu komputerowego. Naszymi flagowymi produktami są akcesoria do Chrztu Świętego, jak szatki, woreczki do ich przechowywania, a także kryzy do świec. Jesteśmy przekonani, że w bogatej ofercie znajdą Państwo dokładnie taki model, którego poszukujecie dla swojego dziecka.

Szatki, woreczki do przechowywania oraz kryzy do świec

Proponujemy Państwu szeroki wybór produktów niezbędnych do Chrztu Świętego oraz dodatki, które będą wspaniale się z nimi komponowały, jak woreczek do przechowywania czy kryza do świec. Do ich uszycia wykorzystujemy wysokiej jakości, certyfikowane płótno bawełniane. Na jego powierzchni umieszczamy pamiątkowy napis oraz grafikę: aniołka, gołębicę, krzyż lub gałązkę. Jest on wykonywany wybranym przez Klienta rodzajem nici. Brzegi szatek, woreczków do przechowywania i kryz do świec wykończone są natomiast delikatną koronką, która nadaje całości jeszcze bardziej ozdobnego charakteru.

Białe szatki do Chrztu Świętego

Nakłada się ją na niemowlę w trakcie uroczystości Chrztu Świętego. Jest ona symbolem czystości i niewinności dziecka, a także rozpoczęcia nowego życia w wierze we wspólnocie katolickiej. Ładnie wykonana będzie stanowić wspaniałą pamiątkę z tej przecież wielkiej uroczystości, jaką jest Chrzest Święty. Proponowane przez nas szatki są indywidualne. Mamy wiele kolorów nici oraz koronek do obszycia, dzięki czemu nadadzą jej Państwo niepowtarzalny wygląd. Do wyboru jest kilka motywów graficznych, które zostaną naniesione na materiał metodą haftu komputerowego.

Każdy produkt może być przez Państwa inaczej spersonalizowany. Nasze zdjęcia są przykładowe. Jeśli mają Państwo indywidualne życzenie co do wykonania pamiątki, bardzo prosimy skontaktować się z nami i przedstawić nam swoje życzenia, a my już zajmiemy się resztą tak, aby Państwo byli zadowoleni z naszych usług. Do szatek proponujemy specjalny woreczek do przechowywania jej, który również jest spersonalizowany haftem i będzie bezpiecznym opakowaniem na lata, a także komponującą z nią kryzę do świecy.

Woreczek do przechowywania szatki i kryzy do świeć

Innymi akcesoriami, które proponujemy, są woreczki do przechowywania szatek. Proste, uszyte ze śnieżnobiałego płótna bawełnianego, obszyte koronką i posiadające atłasową wstążeczkę zabezpieczą tę wyjątkową pamiątkę ze Chrztu Świętego na lata. W naszej ofercie znajduje się również kryza do świecy (okapnik), a także sama gromnica, która posłuży po Chrzcie Świętym również do sakramentu, jakim jest Pierwsza Komunia.

Dlaczego my?

Kupując u nas mają Państwo gwarancję, że usługa będzie wykonana na najwyższym poziomie ze zwróceniem uwagi na każdy szczegół. W takcie realizacji zlecenia kontaktujemy się z Państwem na każdym etapie produkcji, tak by Państwo byli zadowoleni z efektu końcowego. Woreczki do przechowywania i kryzy do świec oraz inne akcesoria do Chrztu Świętego zostaną wykonane z prawdziwą dbałością o detale. Produkt finalny powstanie w ciągu jednego dnia od potwierdzenia wizualizacji.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19