W ofercie firmy znajduje się usługa nadruku na odzieży i  na gadżetach reklamowych w technologii sublimacji bądź termotransferu.

Termotransfer oraz sublimacja to nowoczesna technologia druku, która pozwala na wykonywanie nadruków z rozdzielczością do kilkuset dpi w zależności od zastosowanego podkładu (kubki, koszulki, bluzy, podkładki pod myszki, smycze, puzzle itd.). W przeciwieństwie do innych metod druku technologia ta daje rewelacyjne efekty w zakresie nadruku zdjęć oraz wysokiej rozdzielczości grafiki. 

Wykonujemy między innymi wycinanie liter jak i innej grafiki na folii np reklama na szybach.

Metody termotransferu wykonujemy na foliach flex oraz flock.
 

Folia Flex

Matowa, gładka folia poliuretanowa połączona z aktywowanym termicznie klejem, przeznaczona do wgrzewania na tkaninach. 

Poli-Flex jest idealnym materiałem do wykonywania oryginalnych aplikacji reklamowych na T-shirtach, bluzach, odzieży  roboczej i sportowej, plecakach, torbach, flagach. 

Aksamitne wykończenie sprawia, że wykonane z Poli-Flexa aplikacje mają żywe kolory i są miłe w dotyku, a przy tym nie odbijają światła. Materiał Poli-flex Premium jest przyjazny dla środowiska, nie zawiera PCV, plastyfikatorów oraz metali ciężkich. Zgodność z Oeko-Tex Standard 100 class I.

TKANINY, NA KTÓRE MOŻE BYĆ WGRZEWANY: Bawełna, bawełna/poliester, poliester/akryl.

Nie nadaje się do aplikacji na nylonie i materiałach impregnowanych wodoodpornie.

Folia Flock

Folia flock jest wykonana na bazie włókien wiskozy, co nadaje jej charakterystyczną strukturę z meszkie

W dotyku folie flock przypominają zamsz, a duża grubość powoduje, że folia wydaje się być puszysta, wypukła.

Folia do termotransferu jest odpowiednia do wgrzewania na wiele rodzajów podłoży: bawełna, poliester, tkaniny mieszane (wyjątek stanowią nylon oraz materiały impregnowane wodoodpornie)

Biała folia flock może być aplikowana na tkaniny w różnych kolorach, zarówno jasne i ciemne

„Meszkowa” folia typu flock dobrze współpracuje podczas wycinania na ploterze i przy wybieraniu niepotrzebnych elementów

Grubość 300 mikronów gwarantuje żywe, nasycone kolory i efekt 3D nadruku

Miękka, gruba folia do transferu jest przeznaczona głównie do jednokolorowych projektów, umieszczanych na ubrania (koszulki, bluzy, czapki) i torby

Folie flock stanowią alternatywę dla haftu.

Koszulki i inne elementy oznakowane folią flock są przyjemne w noszeniu i nieuciążliwe w utrzymaniu – można je prać w temp. do 90oC!